Mam na imię Dawid i cierpię na Zesztywniające Zapalenie Stawów Kręgosłupa - nieuleczalną, zapalną chorobę tkanki łącznej o podłożu autoimmunologicznym. ZZSK wraz z rozwojem prowadzi do zrastania między trzonami kręgów przez co kręgosłup traci elastyczność, sztywnieje i całkowicie unieruchamia chorego.

Codziennie towarzyszy mi ogromny, nieustający ból i sztywność powodowane stanem zapalnym. Coraz częściej mam trudności z poruszaniem i wykonywaniem najprostszych czynności. Choroba diametralnie zmieniła moje życie. Każdego dnia nieodwracalnie odbiera mi jego cząstkę. Możesz pomóc zatrzymać rozwój choroby.

PODARUJ MI SZANSĘ I ZMIEŃ MOJE ŻYCIE NA LEPSZE

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZYMCZAK, 12096 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu i w finansowaniu mojego leczenia oraz rehabilitacji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1098

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!