Mam na imię Dawcio. Kocham mój dom i wszystko, co dzięki niemu poznaję. Urodziłem się jednak z bardzo poważną chorobą serca, która wymaga trudnych i wieloetapowych operacji rozłożonych w czasie.

Oprócz tego mam podkowiaste nerki (mama mówi, że pewnie dlatego tak bardzo lubię konie!) oraz przeżyłem dwa zawały mózgu, przez co moje lewa rączka i nóżka są jakby wstydliwe i wymagają regularnej rehabilitacji neurologicznej. To sporo jak na 7-latka, ale rokowania są dobre, bo robię postępy. Tata mówi, że Iron Man mógłby się uczyć ode mnie. Jeśli chcesz wspomóc mój rozwój i wysiłek w powrocie do pełnego zdrowia, pomóc rodzicom wysłać mnie na obóz hipoterapeutyczny lub zakupić nowe ortezy, podziel się proszę 1%. Karma wróci, jak mawiają mama i tata, a patrząc na moje koty i psy, wiem, że to prawda ;) Tak, czy owak – rzuć "piątaka" na serwis zbroi, bo Tony Stark liczy jak za zboże ;)

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SKINDEROWICZ-KALISZEWSKI,13566 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1101

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!