Nasz synek Dawid ma 7 lat, jest pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem. Urodził się jako wcześniak i jest po 4 operacjach, spowodowanych martwiczym zapaleniem jelit, sepsie i wylewie II stopnia. Ma również niedosłuch czuciowo-nerwowy głębokiego stopnia, z którym będzie musiał żyć, co wiąże się z opóźnieniem rozwoju mowy i słuchu.

Dochodzi również wada wzroku i zaburzenia integracji sensorycznej. Jednak Dawid stara się pokonać, związane z tym, wszelkie trudności. Dlatego potrzebuje częstych rehabilitacji, stałej opieki logopedy, psychologa i pedagoga. Każda złotówka z przekazanych darowizn i 1% podatku będzie przeznaczona na działania, które w przyszłości mają pomóc Dawidowi w codziennym i samodzielnym funkcjonowaniu. Bardzo dziękujemy za każde, nawet najmniejsze wsparcie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SADOWSKI,14033 wspierasz Dawida w jego codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 41

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!