Mam 21 lat. Od kilku lat zmagam się z chorobą, która powoduje utratę masy kostnej i w efekcie bardzo silne bóle oraz prowadzi do łamliwości kości.

Jedynym ratunkiem jest odpowiednie leczenie i rehabilitacja, która bardzo dużo kosztuje. Mój stan zdrowia się pogarsza, dlatego tak ważna jest szybka pomoc, gdyż czas odgrywa istotną rolę w postępowaniu mojej choroby. Zwracam się o pomoc do ludzi z wielkim sercem, którzy nie będą obojętni na mój los i pomogą mi w walce z chorobą. Każdy gest z Państwa strony jest ważny i powoduje ciepło w moim sercu.

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Leszczyński, 6199 dajecie mi Państwo nadzieję i siłę do walki z chorobą oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 417

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!