Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Dawid Lake

Nazywam się Dawid Lake, urodziłem się w 1990 roku. Choruję na schyłkową niewydolność nerek (wcześniej kłębuszkowe zapalenie nerek), zaburzenia funkcji wątroby, osteoporozę, kamicę woreczka żółciowego, wtórną nadczynność przytarczyc oraz niedokrwistość wtórną...

Nazywam się Dawid Lake, urodziłem się w 1990 roku. Choruję na schyłkową niewydolność nerek (wcześniej kłębuszkowe zapalenie nerek), zaburzenia funkcji wątroby, osteoporozę, kamicę woreczka żółciowego, wtórną nadczynność przytarczyc oraz niedokrwistość wtórną. Problemy ze zdrowiem zaczęły się w lipcu 1992 roku. Trafiłem wtedy do szpitala z licznymi obrzękami. Zdiagnozowano u mnie kłębuszkowe zapalenie nerek wraz z zaburzeniami funkcji wątroby. W roku 2014 kłębuszkowe zapalenie nerek przeszło w stadium schyłkowej niewydolności. Zaburzenia te wymagają specjalistycznych zabiegów i badań, nieustannego stosowania leków, przestrzegania rygorystycznych diet oraz częstych  wizyt w specjalistycznych poradniach. Wszystkie wymienione wymogi zapewniają stabilny poziom mojego zdrowia, niestety NFZ i instytucje pomocnicze finansują lub dofinansowują wyłącznie podstawowe ich koszty. Pozostałą a zarazem większą część pokrywam z własnych funduszy, które także muszą starczyć na wydatki życia codziennego. Pomimo chorób staram się pracować, jednak wynagrodzenie jest niewielkie i dlatego też budżet domowy w maksymalny sposób zostaje wykorzystany na pokrycie kosztów wymienionych potrzeb. W związku z tym zwracam się z prośbą o pomoc finansową.  

JEŻELI CHCESZ, MASZ OCHOTĘ – MOŻESZ POMÓC

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lake, 3369 sprawiasz, że mam szanse pokonać choroby oraz korzystać i cieszyć się z normalnego życia.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 580
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>