Mam na imię Dawid Mam 14 lat Mam niezwykłą wyobraźnię Bardzo dokładnie wykonuję swoją pracę Mam wielkie serce MAM AUTYZM...

Mam na imię Dawid Mam 14 lat Mam niezwykłą wyobraźnię Bardzo dokładnie wykonuję swoją pracę Mam wielkie serce MAM AUTYZM I bardzo potrzebuję waszej pomocy. Autyzm to zaburzenie odbioru świata przez zmysły. Dawid inaczej odbiera światło, obrazy i dźwięki, inaczej odczuwa dotyk, zapach, smak czy ból. Często ma trudności z precyzyjnym rozumieniem kierowanych do niego wypowiedzi. Autyzm to także trudności z budowaniem więzi i okazywaniem emocji w relacjach z innymi ludźmi.Aby udało nam się wyrównać deficyty rozwojowe oraz nauczyć  Dawida  mowy i komunikacji  musi być poddawany intensywnej terapii logopedycznej, psychologicznej i pedagogicznej. Ważna jest również terapia sensoryczna i grupowa. Niezbędnym elementem terapeutycznym jest integracja społeczna, możliwość wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne oraz zakup niezbędnych pomocy terapeutycznych. Długa droga jeszcze przede nami ale wierzę, że dzięki staraniom moich rodziców a także Waszej pomocy będziemy mogli jeszcze bardziej skutecznie walczyć z autyzmem.  Dziękujemy za wszelką pomoc. Dawid i rodzice :) 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jacak, 6523 pomagacie mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością.

Dziękujemy za wszelką pomoc. Dawid i rodzice :) 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 430

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!