Cześć, mam na imię Dawid, mam 30 lat. W 2005 roku, zdiagnozowano u mnie po raz pierwszy nowotwór - kostniak kostninowy. Przeszedłem chirurgiczny zabieg resekcji zmiany. Ukończyłem studia na kierunku pielęgniarstwo oraz podjąłem pracę w zawodzie.

W roku 2019 ponownie zdiagnozowano u mnie chorobę nowotworową, chłoniaka b-komórkowego. Choroba osłabia mój organizm, co często wyklucza mnie z aktywności zawodowej. Ogranicza to moje zdolności finansowe. Rok 2021 rozpoczął się dla mnie od pobytu w szpitalu. Choroba się nasiliła, co wymaga podjęcia długotrwałego leczenia chemioterapią. Dzięki Waszej pomocy będę nadal mógł walczyć z chorobą, realizować plany, podejmować dalsza edukację i spełniać marzenia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GLIWSKI, 12126 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1341

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!