Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Cześć, mam na imię Dawid, mam 30 lat. W 2005 roku, zdiagnozowano u mnie po raz pierwszy nowotwór - kostniak kostninowy. Przeszedłem chirurgiczny zabieg resekcji zmiany. Ukończyłem studia na kierunku pielęgniarstwo oraz podjąłem pracę w zawodzie.

W roku 2019 ponownie zdiagnozowano u mnie chorobę nowotworową, chłoniaka b-komórkowego. Choroba osłabia mój organizm, co często wyklucza mnie z aktywności zawodowej. Ogranicza to moje zdolności finansowe. Rok 2021 rozpoczął się dla mnie od pobytu w szpitalu. Choroba się nasiliła, co wymaga podjęcia długotrwałego leczenia chemioterapią. Dzięki Waszej pomocy będę nadal mógł walczyć z chorobą, realizować plany, podejmować dalsza edukację i spełniać marzenia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GLIWSKI, 12126 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Odsłony: 2182

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!