Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Dawid Filipiak

5 marca 2018 roku usłyszeliśmy diagnozę: ostra białaczka limfoblastyczna – nasz niespełna 6 -letni syn zachorował na nowotwór krwi. Diagnoza zaskoczyła nas z dnia na dzień...

5 marca 2018 roku usłyszeliśmy diagnozę: ostra białaczka limfoblastyczna – nasz niespełna 6 -letni syn zachorował na nowotwór krwi. Diagnoza zaskoczyła nas z dnia na dzień. Zawsze wesoły, pogodny i pełen energii chłopiec został zmuszony do walki z ciężką chorobą. Intensywne leczenie Dawidka opiera się głównie na sterydoterapii, chemioterapii i wielu badaniach odbywających się często w znieczuleniu ogólnym. Liczne, długoterminowe pobyty w szpitalu, wielokrotne przetoczenia krwi, płytek krwi, osocza czy podaż dużej ilości lekarstw to nasza codzienność i z tym przyszło się nam mierzyć.Pomimo ciężkiej choroby i wyczerpującego organizm leczenia Dawidek nadal jest naszym „dawnym” Dawidkiem: małym gadułą, pozytywnym, roześmianym słoneczkiem. Mamy nadzieję, że długoletnie leczenie zakończy się pozytywnie i Dawidek będzie mógł wrócić do świata sprzed choroby, do przyjaciół, do szkoły, do normalności.Przed Nami jednak jeszcze długie leczenie, dlatego prosimy o wsparcie naszej walki z chorobą i wszystkimi przeciwnościami losu, z jakimi przyjdzie Nam się jeszcze zmierzyć.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Filipiak, 9769 pomagacie Państwo Dawidowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.

Dziękujemy za każdą pomocrodzice Małgorzata i Kamil Filipiak

Poniżej najnowszy program do rozliczeń PIT za rok 2020. W rubryce dot. przekazania 1% podatku został automatycznie wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Zachęcamy również do skorzystania z wersji on-line programu:

e-pity po prostu

 

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

 

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PODOPIECZNYCH FUNDACJI AVALON :)


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1276
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>