Mam na imię Dawid, urodziłem się w 2006 roku. Jestem wcześniakiem z 27 tygodnia i dostałem tylko 1 punkt Apgar, moje SERDUSZKO ZACZĘŁO BIĆ!!!...

Mam na imię Dawid, urodziłem się w 2006 roku. Jestem wcześniakiem z 27 tygodnia i dostałem tylko 1 punkt Apgar, moje SERDUSZKO ZACZĘŁO BIĆ!!! Pomimo wielu dni spędzonych w szpitalu pod profesjonalną opieką lekarzy i całego personelu medycznego, który o mnie walczył stałem się niewidomy, gdyż cierpię na retinopatię wcześniaczą 5 stopnia oraz mam głęboki ubytek słuchu co spowodowało, że muszę też nosić aparaty słuchowe. Jeszcze nie mówię ale wierzę, że kiedyś to się zmieni. Brak mowy nadrabiam uśmiechem! W 2014 roku zdiagnozowano u mnie padaczkę i muszę na stałe przyjmować leki. Kocham konie, ruch i wszelkie zabawy. Jestem pogodnym i wesołym chłopcem.  Wierze, że po przeczytaniu mojego apelu poruszę wasze SERDUSZKA i wspomożecie mnie przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem DUDKA, 5405PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH I TRUDACH, A ZA WSZELKĄ POMOC BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

DZIĘKI WSPARCIU DADZĄ MI PAŃSTWO SZANSĘ NA W MIARĘ NORMALNE I BYĆ MOŻE SAMODZIELNE ŻYCIE!

PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH I TRUDACH, A ZA WSZELKĄ POMOC BARDZO DZIĘKUJĘ!!!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 513

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!