Nazywam się Dariusz Tomtała. Urodziłem się w 1986 roku. W 2005 roku, w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego, doznałem uszkodzenia rdzenia kręgowego odcinka szyjnego, którego skutkiem jest czterokończynowe porażenie i całkowita niezdolność do samodzielnej egzystencji...

Nazywam się Dariusz Tomtała. Urodziłem się w 1986 roku. W 2005 roku, w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego, doznałem uszkodzenia rdzenia kręgowego odcinka szyjnego, którego skutkiem jest czterokończynowe porażenie i całkowita niezdolność do samodzielnej egzystencji. Na co dzień potrzebuję pomocy we wszystkich czynnościach życiowych, stałej rehabilitacji oraz sprzętu pomocniczego. Pochłania to mnóstwo środków finansowych. Przed wypadkiem miałem marzenia i cele do osiągnięcia. Mimo mojej niepełnosprawności chciałbym powrócić choć w niewielkim stopniu do życia sprzed wypadku. Dlatego zbieram pieniądze na lekarstwa, sprzęt ortopedyczny, rehabilitację oraz codzienną egzystencjęPrzekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Tomtała, 2641 pomożecie mi Państwo w walce z codziennymi zmaganiami. Z góry dziękuję za pomoc.

PROSZĘ O POMOC W WALCE O WIĘKSZĄ SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Tomtała, 2641 pomożecie mi Państwo w walce z codziennymi zmaganiami. Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 511

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!