Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Dariusz Staszyński

Nazywam się Dariusz Staszyński i mam 41 lat. Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym. Choruję na Miastenia Gravis....

Nazywam się Dariusz Staszyński i mam 41 lat. Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym. Choruję na Miastenia Gravis. Chciałbym pracować, a tym samym się usamodzielnić, dlatego też podjąłem w tym zakresie działania i uzyskałem kwalifikacje masażysty. Podjęcie pracy masażysty jest moim marzeniem. Jednak by móc zrealizować to marzenie i rozpocząć własną działalność muszę dokonać niezbędnych zakupów do wykonywania profesjonalnego masażu. Profesjonalny sprzęt jest bardzo drogi, a moja sytuacja finansowa nie pozwala mi na jego zakup.Proszę Państwa o pomoc w realizacji mojego jedynego marzenia. Każda kwota będzie dla mnie nieoceniona. Mam nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda mi się usamodzielnić, a tym samym prowadzić w miarę normalne życie, pomimo mojej niepełnosprawności. Choroba odebrała mi wszystko - normalne życie, marzenia. Zostałem pozostawiony sam sobie. Osoby, które chcą mi pomóc w realizacji moich planów. Osoby zainteresowane wsparciem mnie proszę o kontakt na nr 694 610 839. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Staszyński, 2610 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz pomagacie mi spełnić marzenia o pracy masażysty.

POMÓŻ MI W SPEŁNIENIU MARZEŃ!

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 426
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Karolina 2016-09-13 14:34
W kwestii informacyjnej - osobom z orzeczoną niepełnosprawno ścią chcącym założyć własną działalność gospodarczą przysługuje jednorazowa dotacja z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawny ch (PFRON).Maksyma lna wysokość dotacji wynosi 15-krotność przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej. Obecnie byłoby to ponad 46 tys. zł. Oczywiście we wniosku trzeba uzasadnić zasadność kosztów, o ile się nie mylę przedstawić również biznesplan. Od tego zależy wysokość wsparcia finansowego. Życzę powodzenia i spełnienia w życiu zawodowym.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>