Nazywam się Dariusz Rojek. Jestem aktywnym trzydziestoczterolatkiem, który zawsze patrzył na życie z optymizmem. Kilka lat temu, w wyniku wypadku komunikacyjnego...

Nazywam się Dariusz Rojek. Jestem aktywnym trzydziestoczterolatkiem, który zawsze patrzył na życie z optymizmem. Kilka lat temu, w wyniku wypadku komunikacyjnego, którego efektem był złamany kręgosłup i paraliż od pasa w dół, mój świat stanął na głowie. A właściwe na czterech kółkach, które od tej pory stały się moją codziennością. Jednak nawet wtedy, w myśl zasady „co nas nie zabije to nas wzmocni” nie załamałem się i postanowiłem walczyć o powrót do sprawności. Po kilku latach sukcesywne ćwiczenia i regularna rehabilitacja pod okiem specjalistów zaczęły przynosić pierwsze efekty. Dla niektórych mogą one wydawać się niewielkim krokiem naprzód, ale dla mnie nawet najmniejszy ruch, odzyskany centymetr czucia, czy nawet skurcz to kamień milowy. To również możliwość powrotu to moich sportowych pasji. Jak się jednak okazało, sam upór i determinacja, których mimo wszystko mi nie brakuje, to za mało, a każdy kolejny krok na drodze do większej sprawności ma swoją cenę. Dlatego, tak jak ja drobnymi krokami walczę o normalne życie, pokonując nie tylko własne ograniczenia, ale i przeszkody na swojej drodze, tak każdy z Was może najdrobniejszą nawet kwotą pomóc mi w osiąganiu coraz lepszych efektów rehabilitacji, za co już teraz z góry bardzo dziękuję!  Jeśli tak jak ja jesteś optymistą i wierzysz, że marzenia się spełniają, a niemożliwe nie istnieje przekaż proszę swój 1% Fundacji Avalon z dopiskiem Rojek, 5712 i pomóż mi żyć aktywnie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Jeśli tak jak ja jesteś optymistą i wierzysz, że marzenia się spełniają, a niemożliwe nie istnieje przekaż proszę swój 1% Fundacji Avalon z dopiskiem Rojek, 5712 i pomóż mi żyć aktywnie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 550

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!