Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Dariusz Rojek

Nazywam się Dariusz Rojek. Jestem aktywnym trzydziestoczterolatkiem, który zawsze patrzył na życie z optymizmem. Kilka lat temu, w wyniku wypadku komunikacyjnego...

Nazywam się Dariusz Rojek. Jestem aktywnym trzydziestoczterolatkiem, który zawsze patrzył na życie z optymizmem. Kilka lat temu, w wyniku wypadku komunikacyjnego, którego efektem był złamany kręgosłup i paraliż od pasa w dół, mój świat stanął na głowie. A właściwe na czterech kółkach, które od tej pory stały się moją codziennością. Jednak nawet wtedy, w myśl zasady „co nas nie zabije to nas wzmocni” nie załamałem się i postanowiłem walczyć o powrót do sprawności. Po kilku latach sukcesywne ćwiczenia i regularna rehabilitacja pod okiem specjalistów zaczęły przynosić pierwsze efekty. Dla niektórych mogą one wydawać się niewielkim krokiem naprzód, ale dla mnie nawet najmniejszy ruch, odzyskany centymetr czucia, czy nawet skurcz to kamień milowy. To również możliwość powrotu to moich sportowych pasji. Jak się jednak okazało, sam upór i determinacja, których mimo wszystko mi nie brakuje, to za mało, a każdy kolejny krok na drodze do większej sprawności ma swoją cenę. Dlatego, tak jak ja drobnymi krokami walczę o normalne życie, pokonując nie tylko własne ograniczenia, ale i przeszkody na swojej drodze, tak każdy z Was może najdrobniejszą nawet kwotą pomóc mi w osiąganiu coraz lepszych efektów rehabilitacji, za co już teraz z góry bardzo dziękuję!  Jeśli tak jak ja jesteś optymistą i wierzysz, że marzenia się spełniają, a niemożliwe nie istnieje przekaż proszę swój 1% Fundacji Avalon z dopiskiem Rojek, 5712 i pomóż mi żyć aktywnie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Jeśli tak jak ja jesteś optymistą i wierzysz, że marzenia się spełniają, a niemożliwe nie istnieje przekaż proszę swój 1% Fundacji Avalon z dopiskiem Rojek, 5712 i pomóż mi żyć aktywnie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 488
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>