Witam, nazywam się Dariusz Ostrowski, mam 49 lat. Od 16 lat mam problemy z kręgosłupem. Do tej pory radziłem sobie całkiem nieźle, jednak od 2 lat moje problemy bardzo się nasiliły...

 Witam, nazywam się Dariusz Ostrowski, mam 49 lat. Od 16 lat mam problemy z kręgosłupem. Do tej pory radziłem sobie całkiem nieźle, jednak od 2 lat moje problemy bardzo się nasiliły - praktycznie jestem cały czas skazany na pobyt w domu i przykucie do łóżka. Mam łącznie 8 przepuklin kręgosłupa z czego 3 w odcinku piersiowym. Szansą dla mnie jest operacja. Niestety, jej koszt przewyższa moje możliwości finansowe.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ostrowski, 4536 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. Niech Bóg błogosławi wszystkim Darczyńcom.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z CHOROBĄ

Niech Bóg błogosławi wszystkim Darczyńcom.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 887

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!