Dzień dobry, nazywam się Dariusz Kamiński, od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną. Mam m.in. skoliozę kręgosłupa, która powoduje ucisk na płuca i całkowitą niewydolność oddechową.

TLEN to podstawowe paliwo dla organizmu, a moje płuca nie są mi go w stanie dostarczyć. W codziennym funkcjonowaniu pomaga mi koncentrator tlenu. W nocy natomiast muszę korzystać z respiratora nieinwazyjnego, który wspomaga układ oddechowy, pozwala usunąć dwutlenek węgla i dostarczyć tlen. Aby usprawnić płuca i tym samym - wydłużyć własne życie, potrzebuję ciągłej, regularnej rehabilitacji. A ta jest kosztowna...

Jeżeli zechcesz mi pomóc, przekaż, proszę, 1% podatku na Fundację AVALON, nr KRS 0000270809, z dopiskiem "Kamiński, 12858". Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 380

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!