Mam na imię Daria i od 19 lat, czyli od urodzenia borykam się z Zespołem Marfana, genetycznie uwarunkowaną, wielonarządową chorobą tkanki łącznej...

Mam na imię Daria i od 19 lat, czyli od urodzenia borykam się z Zespołem Marfana, genetycznie uwarunkowaną, wielonarządową chorobą tkanki łącznej. W sierpniu przeszłam operację ratującą życie ze względu na tętniaka rozwarstwiającego tętnicy głównej (każdego odcinka). Jestem po wszczepieniu protezy naczyniowej aorty wstępującej z wmontowaną sztuczną zastawką aortalną oraz po wszczepieniu sztucznej zastawki mitralnej. Cierpię na niewydolność serca. Obecnie powoli staram się wracać do zdrowia, jednak jest to żmudny, powolny, długotrwały i bardzo kosztowny proces.Mimo, iż jestem osobą nie w pełni sprawną, mającą spore ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu, staram się żyć jak rówieśnicy - w tym roku chciałabym zdać maturę i rozpocząć studia. Chciałabym pomagać ludziom, jak i zwierzętom. Pragnę być osobą bardziej samodzielną.Zakup koniecznych leków, odżywek, specjalna dieta i koszty przejazdów do specjalistów - to dla mnie i mojej mamy priorytetowe, ale kosztowne sprawy. Odpowiednia aparatura i sprzęt ułatwiający codzienne funkcjonowanie byłby wielką pomocą.

Bardzo proszę - pomóżcie mi Państwo zrealizować marzenia bycia potrzebną i bardziej sprawną w codziennym funkcjonowaniu, a za każdy odruch serca, szczególnie ten związany z finansowym wsparciem serdecznie wszystkim z góry dziękuję!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wołoszyn, 10146 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1881

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!