Cześć! Nazywam się Daria Trzaska! Od 15 lat choruję na cukrzycę typu 1 (insulinozależna). Technologia idzie do przodu i przy odpowiedniej diecie i sprzętach medycznych jestem w stanie funkcjonować prawie jak zdrowy człowiek :).

Cukrzyca wymaga sporych nakładów finansowych na leczenie, rehabilitację i zakup niezbędnych środków medycznych. W tym roku chciałabym przede wszystkim pieniądze przeznaczyć na Sensory CGM. Dzięki nim mam stały pomiar cukru bez kłucia się w palce. Sensory trzeba zmieniać co 6 dni a koszt jednego wynosi 150zł. Oprócz tego dochodzą koszta reszty asortymentu medycznego, która jest niezbędna do funkcjonowania z pompa insulinową.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Trzaska, 10914 pomożecie mi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 194

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!