Jestem Daria, mam 24 lata. W wyniku choroby straciłam nogę. Wszystko zaczęło się w styczniu 2016, zdiagnozowano u mnie nowotwór kości udowej w prawej nodze.

W skutek chemioterapii straciłam słuch. Zostałam poddana operacji wstawienia endoprotezy stawu kolanowego i uda. W wyniku dalszej choroby doszło do przerzutu na oba płuca. W 2017 konieczna była wymiana endoprotezy. W 2018 wykryto małą zmianę pod kolanem w prawej nodze (tej chorej). W grudniu potwierdza się wznowa choroby, tylko tym razem guz jest nieoperacyjny. Nie miałam szans na uratowanie kończyny. Czeka mnie długa droga aby odzyskać sprawność i jestem zdeterminowana osiągnąć ten cel.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem STYN, 10734 Pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność oraz opłaceniu rehabilitacji i protezy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 779

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!