Nazywam się Daria Dulska, jestem z rocznika '85. Od urodzenia choruję na SMA (rdzeniowy zanik mięśni), typ I. Oprócz tego zmagam się z zespołem jelita drażliwego, arytmią, chorobą wrzodową żołądka oraz zaawansowaną osteoporozą.

Wymagam stałej rehabilitacji, a leczenie oraz ćwiczenia są bardzo kosztowne. Obecnie moim największym marzeniem jest nowy wózek elektryczny, który będzie dostosowany do moich potrzeb. Jego koszt przekracza moje możliwości finansowe. Zebrane środki przeznaczę na zakup wózka, rehabilitację oraz leki, dlatego proszę o Wasze wsparcie.

POMÓŻ MI SPEŁNIĆ MOJE MARZENIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DULSKA, 2669 pomagacie mi Państwo w mojej dalszej walce o życie i zdrowie oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1344

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!