Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Danuta Marko

Mam na imię Danuta i mam 67 lat. Jestem chora na SLA, czyli Stwardnienie Boczne Zanikowe. Jest to choroba neurologiczna, niestety nieuleczalna, której postępujący przebieg prowadzi do niszczenia pewnej grupy komórek nerwowych odpowiedzialnych za pracę naszych mięśni...

Mam na imię Danuta i mam 67 lat. Jestem chora na SLA, czyli Stwardnienie Boczne Zanikowe. Jest to choroba neurologiczna, niestety nieuleczalna, której postępujący przebieg prowadzi do niszczenia pewnej grupy komórek nerwowych odpowiedzialnych za pracę naszych mięśni, w tym także mięśni oddechowych. W czasie rozwoju choroby dochodzi do powolnego, ale systematycznego pogorszenia się sprawności ruchowej, a później nawet do całkowitego paraliżu i oddychania wyłącznie dzięki respiratorowi. U mnie, mimo że choroba została zdiagnozowana w 2014 roku to postępuje bardzo szybko. Oprócz ogromnych problemów z poruszaniem się mam niedowład obu rąk i coraz większe problemy z przełykaniem i z mówieniem. Jedynym obecnie sposobem opóźnienia skutków choroby jest rehabilitacja i inne zabiegi jak nowatorska metoda wszczepienia komórek macierzystych, które pozwolą mi jak najdłużej cieszyć się względną samodzielnością.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Marko, 4013 pomagacie mi Państwo w najtrudniejszym momencie mojego życia. Zebrane środki w głównej mierze przeznaczę właśnie na rehabilitację, której ilość refundowana przez NFZ jest niewystarczająca przy tej chorobie. Za ofiarowaną pomoc bardzo dziękuję.

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Marko, 4013 pomagacie mi Państwo w najtrudniejszym momencie mojego życia. Zebrane środki w głównej mierze przeznaczę właśnie na rehabilitację, której ilość refundowana przez NFZ jest niewystarczająca przy tej chorobie. Za ofiarowaną pomoc bardzo dziękuję.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 450
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>