Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Danuta Bujok

Mam na imię Danka. Urodziłam sie w Estonii w 1988 r. i zaraz po urodzeniu przyjechałam do Polski na amputację niewykształconej nogi. Moja wada wrodzona to brak podudzia prawego, 2 palców prawej ręki oraz zniekształcenie lewej stopy...

Mam na imię Danka. Urodziłam sie w Estonii w 1988 r. i zaraz po urodzeniu przyjechałam do Polski na amputację niewykształconej nogi. Moja wada wrodzona to brak podudzia prawego, 2 palców prawej ręki oraz zniekształcenie lewej stopy. Przez 20 lat ukrywałam swoją niepełnosprawność bojąc sie reakcji otoczenia. Teraz to zmieniam. Od 2009 r. jestem w sporcie osób niepełnosprawnych i to sport dał mi siłę do walki z własnymi słabościami. Gram w siatkówkę na siedząco w Reprezentacji Polski, pracuję, interesuję sie modelingiem. Miałam kilka sesji jako niepełnosprawna modelka. Niedawno miałam okazje spróbować jak to jest móc biegać..!! COŚ NIESAMOWITEGO !! W moim przypadku jest to bardzo trudne. Największą barierą są ceny protez. Bez specjalistycznej protezy nie mogę biegać. Obecnie jestem wulkanem energii, mimo że cały czas mam pod górkę. Życie rodzinne mnie nie rozpieszcza. Kocham poznawać nowe osoby i podróżować. Chcę łamać stereotyp os. niepełnosprawnej, stać się jeszcze bardziej niezależna, ale żeby osiągnąć ten cel, potrzebny jest czas i pieniądze. Moim marzeniem jest zdobyć medal na Paraolimpiadzie. Zwracam się do ludzi dobrej woli, firm oraz instytucji o pomoc w realizacji marzeń sportowych. Chciałabym zdobyć fundusze na zakup profesjonalnych protez. Każda kwota zbliży mnie do zakupu protezy odpowiedniej dla mnie.  

POMÓŻ MI SPEŁNIAĆ MARZENIA!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bujok, 3779 możesz wesprzeć mnie w codziennych trudnościach, osiągnięciu marzeń oraz coraz lepszych wyników w sporcie. Więcej na mój temat możesz sie dowiedzieć z mojej strony www.danutabujok.pl bądź z facebook-a.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 288
Ulotkę wygenerowano: 6
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a