Mam na imię Danka. Urodziłam sie w Estonii w 1988 r. i zaraz po urodzeniu przyjechałam do Polski na amputację niewykształconej nogi. Moja wada wrodzona to brak podudzia prawego, 2 palców prawej ręki oraz zniekształcenie lewej stopy...

Mam na imię Danka. Urodziłam sie w Estonii w 1988 r. i zaraz po urodzeniu przyjechałam do Polski na amputację niewykształconej nogi. Moja wada wrodzona to brak podudzia prawego, 2 palców prawej ręki oraz zniekształcenie lewej stopy. Przez 20 lat ukrywałam swoją niepełnosprawność bojąc sie reakcji otoczenia. Teraz to zmieniam. Od 2009 r. jestem w sporcie osób niepełnosprawnych i to sport dał mi siłę do walki z własnymi słabościami. Gram w siatkówkę na siedząco w Reprezentacji Polski, pracuję, interesuję sie modelingiem. Miałam kilka sesji jako niepełnosprawna modelka. Niedawno miałam okazje spróbować jak to jest móc biegać..!! COŚ NIESAMOWITEGO !! W moim przypadku jest to bardzo trudne. Największą barierą są ceny protez. Bez specjalistycznej protezy nie mogę biegać. Obecnie jestem wulkanem energii, mimo że cały czas mam pod górkę. Życie rodzinne mnie nie rozpieszcza. Kocham poznawać nowe osoby i podróżować. Chcę łamać stereotyp os. niepełnosprawnej, stać się jeszcze bardziej niezależna, ale żeby osiągnąć ten cel, potrzebny jest czas i pieniądze. Moim marzeniem jest zdobyć medal na Paraolimpiadzie. Zwracam się do ludzi dobrej woli, firm oraz instytucji o pomoc w realizacji marzeń sportowych. Chciałabym zdobyć fundusze na zakup profesjonalnych protez. Każda kwota zbliży mnie do zakupu protezy odpowiedniej dla mnie.  

POMÓŻ MI SPEŁNIAĆ MARZENIA!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bujok, 3779 możesz wesprzeć mnie w codziennych trudnościach, osiągnięciu marzeń oraz coraz lepszych wyników w sporcie. Więcej na mój temat możesz sie dowiedzieć z mojej strony www.danutabujok.pl bądź z facebook-a.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2176

Ilość pobrań: 31

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!