Nazywam się Daniel Siegieda, jestem po amputacji obu kończyn dolnych na poziomie podudzi. Dwa lata temu zaatakował mnie nagły ból brzucha, doznałem zapalenia otrzewnej, sepsy, wstrząsu septycznego. W wyniku choroby wdała się martwica kończyn dolnych oraz kilku palców obu rąk.

Załamałem się, moja praca, moje plany, marzenia i pasja jaką jest wędkarstwo przestały mieć znaczenie, aż dowiedziałem się o możliwości oprotezowania kończyn. Aktualnie poruszam się na wózku inwalidzkim na zmianę z protezami tymczasowymi. Obecna sytuacja związana z pandemią przedłuża czas dojścia do stanu niezależności i do otrzymania właściwych aktywnych protez. Prywatna rehabilitacja i aktywne protezy są dla mnie szansą na powrót do normalnego życia.

POMÓŻ MI W WALCE O NIEZALEŻNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SIEGIEDA,11917 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 7441

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!