Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Daniel Baliński

Danielek urodził się w 2012 r. Już w ciąży dowiedzieliśmy się, że jest bardzo chory. Diagnoza: przepuklina  oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, obustronne zwichnięcie stawów biodrowych, porażenie wiotkie kończyn dolnych, stopy końsko-szpotawe, pęcherz neurogenny, porażenie odbytu i wada serca...

Danielek urodził się w 2012 r. Już w ciąży dowiedzieliśmy się, że jest bardzo chory. Diagnoza: przepuklina  oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, obustronne zwichnięcie stawów biodrowych, porażenie wiotkie kończyn dolnych, stopy końsko-szpotawe, pęcherz neurogenny, porażenie odbytu i wada serca. Przeszedł operacje w 1. i 3. dobie życia – plastyka przepukliny oraz wszczepienie zastawki komorowo-otrzewnowej. Od urodzenia Danielek musi być cewnikowany i codziennie przyjmować leki. Rok 2015 był dla niego ciężki z powodu dwóch operacji: odkotwiczenie rdzenia kręgowego oraz wymiana układu zastawkowego, który odprowadza nadmiar płynu mózgowo rdzeniowego do otrzewnej. Operacja odkotwiczenia rdzenia pozwoliła nam na odłożenie zabiegu zwichniętego stawu biodrowego. Nastąpiła poprawa stawów biodrowych oraz pęcherza. Powoli odstawiamy leki, które Danielek przyjmował od urodzenia. Rehabilitacja przynosi efekty i w tym roku Danielek zaczął poruszać się samodzielnie wspomagany aparatem i balkonikiem. Uczęszcza do przedszkola gdzie dodatkowo ma zapewnioną rehabilitację  i zajęcia wspomagające jego rozwój. Dwa razy w tygodniu jeździmy do Warszawy na rehabilitację. Ma tam zajęcia ruchowe indywidualne i grupowe, wyciągi pomagające w likwidacji skoliozy i przykurczy, zabiegi fizykoterapeutyczne, zajęcia z logopedą i pedagogiem.  Danielek jest bardzo pogodnym dzieckiem rozwijającym się umysłowo ponad wiek. Leczenie, prywatna rehabilitacja, dojazdy do specjalistów i na rehabilitacje oraz sprzęt ortopedyczny są bardzo kosztowne. W tym roku z zebranych środków zapewniliśmy mu rehabilitacje w Warszawie  i dodatkowo prywatnie zajęcia z fizjoterapeutą. Wykonaliśmy ortezy stawu skokowego oraz jak co roku wymieniamy aparat do nauki chodzenia i pionizacji. Środki zbierane na 1% przeznaczamy na dojazdy do Warszawy na rehabilitacje, dodatkową rehabilitację w Radomiu, sprzęt ortopedyczny, buty do ortez, wizyty kontrolne  u specjalistów, cewniki, leki,  środki higieniczne. Wydatki te znacząco obciążyły nasz budżet domowy dlatego Prosimy Państwa o pomoc i dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Baliński, 1484 pomagacie Państwo Danielkowi w walce o szczęśliwe życie.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 173
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a