Cześć! Nazywam się Damian Sobieraj mam 22 lata. W sierpniu 2016r. miałem wypadek na skuterze – w tył mojego skutera uderzył samochód z ogromną prędkością. Mój stan był krytyczny. W śpiączce spędziłem ponad półtora miesiąca...

Cześć! Nazywam się Damian Sobieraj mam 22 lata. W sierpniu 2016r. miałem wypadek na skuterze – w tył mojego skutera uderzył samochód z ogromną prędkością. Mój stan był krytyczny. W śpiączce spędziłem ponad półtora miesiąca. W wyniku wypadku miałem połamane obie nogi, z czego jedną w dwóch miejscach. Na moje nieszczęście w trakcie zdarzenia spadł mi kask w wyniku czego doznałem silnych obrażeń głowy. Liczne krwiaki i wylewy w mózgu spowodowały jego poważny obrzęk, przez co zagrożone było moje życie.Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie. A jednak dałem radę! Bo mam dla kogo walczyć. Od dnia wypadku w domu czeka na mnie moja ponad roczna córka Daria. Pod koniec października, zostałem przeniesiony na neurorehabilitację. Moje lewe kończyny są spastyczne (nieprawidłowe napięcie mięśni rąk i nóg utrudniające rozprostowanie kończyn). Mimo tego zrobiłem liczne postępy. Dodatkowo z czasem zaczęła wracać mi pamięć oraz mowa. Codzienne ćwiczenia przynoszą efekty, jednak do dnia dzisiejszego nie zacząłem chodzić, a pobyt w szpitalu gdzie obecnie przebywam i gdzie mam zapewnioną opiekę i rehabilitację, zbliża się ku końcowy. A ja nadal potrzebuję kompleksowej rehabilitacji. Dzięki niej chcę wrócić do takiej sprawności jaką miałem przed wypadkiem. Koszt takiej rehabilitacji jest bardzo duży, dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą wsparcia mnie finansowo oraz przekazanie 1% z podatku na moją walkę o lepsze jutro. Dla mnie i mojej rodziny.Dzięki Wam będę miał szansę na potrzebą rehabilitację, a także będę mógł w rodzinnym cieple cieszyć się z chwil spędzonych z córką! Dziękuję! Damian Sobieraj.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sobieraj, 7497 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję! Damian Sobieraj.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1157

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!