Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Damian Sobieraj

Cześć! Nazywam się Damian Sobieraj mam 22 lata. W sierpniu 2016r. miałem wypadek na skuterze – w tył mojego skutera uderzył samochód z ogromną prędkością. Mój stan był krytyczny. W śpiączce spędziłem ponad półtora miesiąca...

Cześć! Nazywam się Damian Sobieraj mam 22 lata. W sierpniu 2016r. miałem wypadek na skuterze – w tył mojego skutera uderzył samochód z ogromną prędkością. Mój stan był krytyczny. W śpiączce spędziłem ponad półtora miesiąca. W wyniku wypadku miałem połamane obie nogi, z czego jedną w dwóch miejscach. Na moje nieszczęście w trakcie zdarzenia spadł mi kask w wyniku czego doznałem silnych obrażeń głowy. Liczne krwiaki i wylewy w mózgu spowodowały jego poważny obrzęk, przez co zagrożone było moje życie.Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie. A jednak dałem radę! Bo mam dla kogo walczyć. Od dnia wypadku w domu czeka na mnie moja ponad roczna córka Daria. Pod koniec października, zostałem przeniesiony na neurorehabilitację. Moje lewe kończyny są spastyczne (nieprawidłowe napięcie mięśni rąk i nóg utrudniające rozprostowanie kończyn). Mimo tego zrobiłem liczne postępy. Dodatkowo z czasem zaczęła wracać mi pamięć oraz mowa. Codzienne ćwiczenia przynoszą efekty, jednak do dnia dzisiejszego nie zacząłem chodzić, a pobyt w szpitalu gdzie obecnie przebywam i gdzie mam zapewnioną opiekę i rehabilitację, zbliża się ku końcowy. A ja nadal potrzebuję kompleksowej rehabilitacji. Dzięki niej chcę wrócić do takiej sprawności jaką miałem przed wypadkiem. Koszt takiej rehabilitacji jest bardzo duży, dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą wsparcia mnie finansowo oraz przekazanie 1% z podatku na moją walkę o lepsze jutro. Dla mnie i mojej rodziny.Dzięki Wam będę miał szansę na potrzebą rehabilitację, a także będę mógł w rodzinnym cieple cieszyć się z chwil spędzonych z córką! Dziękuję! Damian Sobieraj.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sobieraj, 7497 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję! Damian Sobieraj.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1044
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>