Mam na imię Damian, w wieku 20 lat uległem wypadkowi, którego efektem jest uszkodzenie rdzenia kręgowego - paraliż kończyn dolnych, brak czucia od pasa w dół. Poruszam się na wózku, dodatkowo od 2 lat zmagam się z nowotworem kości. Przez nowotwór, odleżyny nie są w stanie się zagoić.

Wiąże się to z całodobowym pobytem w łóżku, rehabilitacją i codzienną kilkukrotną zmianą opatrunków. Mój stan zdrowia zmusił mnie do zrezygnowania z dotychczasowej pracy. W ostaniach miesiącach po leczeniu chemio- oraz radioterapeutycznym mój stan zdrowia się pogorszył. Dzięki pomocy rodziny, i ich zaangażowaniu mam odpowiednią opiekę, która wymaga dużego nakładu finansowego. Dlatego proszę o pomoc.

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NIEDBALLA,13641 wspierasz moje codzienne funkcjonowanie i walkę o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 129

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!