Nazywam się Damian. W wyniku nieszczęśliwego wypadku złamałem kręgosłup i doznałem silnego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Mój świat się zatrzymał, ale ja chcę iść do przodu na własnych nogach.

Dzięki nowatorskiemu programowi elektrycznej stymulacji rdzenia kręgowego mam szansę stanąć na nogach. Bardzo długa, intensywna rehabilitacja i wszczepienie stymulatora daje ogromną szansę bym zaczął chodzić. Roczny pobyt w ośrodku rehabilitacji we Wrocławiu znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny, więc zwracam się z prośbą do życzliwych ludzi, znajomych i przyjaciół o pomoc w uzyskaniu środków.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GÓRALSKI, 8681 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję, Damian.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 194

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!