Cezary Włodarczyk urodził się 12.02.2015 r. z afazją. Uczęszcza do przedszkola i jest pod stałą opieką lekarzy oraz specjalistów m.in. neurologa, laryngologa, rehabilitanta i logopedy. Różnorodne formy zajęć rozwijają holistyczny rozwój Czarka.

W efekcie zaczął ładnie budować zdania, poszerzył swój słownik bierny oraz czynny. Polepszyła się jego motoryka duża i mała. Jako zatroskana mama, cieszę się z postępów syna, które ułatwiły życie jemu i nam - jego rodzinie. W związku z tym, mając wokół siebie wielu życzliwych ludzi i dobrych specjalistów, chcę dalej inwestować w rozwój syna, który jest dla mnie bezcenny. Proszę z całego serca, pomóżcie mi uzbierać pieniążki na leczenie Czarka.

POMÓŻ CZARKOWI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WŁODARCZYK, 11758 pomagacie Państwo Czarkowi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 234

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!