Witam. Nazywam się Cezary Walczak. Jestem osobą niepełnosprawną, od 6 lat poruszam się na wózku inwalidzkim z powodu uszkodzenia rdzenia kręgowego...

Witam. Nazywam się Cezary Walczak. Jestem osobą niepełnosprawną, od 6 lat poruszam się na wózku inwalidzkim z powodu uszkodzenia rdzenia kręgowego. Bez skutecznej rehabilitacji mój stan zdrowia może ulec pogorszeniu. Większość życia funkcjonowałem jako „pełnosprawny”, ale zdrowie nie zawsze zależne jest od nas samych. No cóż choroba wciąż postępuje, staram się jednak nie dopuścić do dalszych spustoszeń w organizmie. Nie jest to łatwe dla kogoś na rencie, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.    

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Walczak, 6155 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 385

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!