Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Celestyna Kieś

Mam na imię Celestyna i mam 26 lat. Gdy się urodziłam ważyłam 980 gramów i lekarze nie dawali mi zbyt wielkich szans na przeżycie. A jednak się udało. Wydawało się ,że moje wcześniactwo nie zostawiło po sobie żadnych śladów. Niestety 7 lat temu zdiagnozowano u mnie padaczkę spowodowaną heterotopią...

Mam na imię Celestyna i mam 26 lat. Gdy się urodziłam ważyłam 980 gramów i lekarze nie dawali mi zbyt wielkich szans na przeżycie. A jednak się udało. Wydawało się ,że moje wcześniactwo nie zostawiło po sobie żadnych śladów. Niestety 7 lat temu zdiagnozowano u mnie padaczkę spowodowaną heterotopią. Heterotopie istoty szarej należą do grupy dysplazji układu nerwowego spowodowanych zaburzeniem migracji neuronów między 7 a 16 tygodniem rozwoju. Okazało się ,że ten rodzaj padaczki jest lekooporny. Jedynym sposobem na wyleczenie jest bardzo droga operacja przeprowadzana w klinice w Brnie (Czechy). Pomimo pomocy rodziny nie mam szans na uzbieranie pełnej kwoty potrzebnej na wstępne badania oraz operację.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Kieś, 2527 pomożecie mi Państwo spełnić moje marzenia normalnego życia, bez częstych ataków, nie pozwalających normalnie funkcjonować. Za każdą wpłatę bardzo serdecznie dziękuję.

POMÓŻ MI SPEŁNIAĆ MOJE MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Kieś, 2527 pomożecie mi Państwo spełnić moje marzenia normalnego życia, bez częstych ataków, nie pozwalających normalnie funkcjonować. Za każdą wpłatę bardzo serdecznie dziękuję.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 544
Ulotkę wygenerowano: 24
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>