Brian urodził się 26.03.2008 roku z dziecięcym porażeniem mózgowym i diplegią spastyczną, przejawiającą się czterokończynowym napięciem mięśniowym...

Brian urodził się 26.03.2008 roku z dziecięcym porażeniem mózgowym i diplegią spastyczną, przejawiającą się czterokończynowym napięciem mięśniowym. Synek ma zaburzenia ruchu i aparatu artykulacyjnego oraz wady postawy. U Briana występuje również padaczka, zaćma lewego oka i nieuleczalna choroba skóry - rybia łuska. Korzysta on z rehabilitacji i zespołu potrzebnych mu specjalistów oraz systematycznych zabiegów operacyjnych. Pomimo swych chorób Brianek jest dzieckiem pogodnym, inteligentnym i otwartym na ludzi, a także chętnym do nauki, jak również zawziętym w walce ze swoją niepełnosprawnością. By rozwijać jego potencjał potrzebne są jednak pieniądze, które w znacznym stopniu umożliwiają naszą walkę z chorobami synka.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Stachura, 2191 pomożecie Państwo Brianowi w walce z chorobą i codziennymi zmaganiami. Z góry dziękujemy za pomoc.

PROSIMY O POMOC DLA BRIANA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Stachura, 2191 pomożecie Państwo Brianowi w walce z chorobą i codziennymi zmaganiami. Z góry dziękujemy za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 592

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!