Brian urodził się 25 tygodniu jako skrajny wcześniak z wagą 780gram! Niestety zaraz po urodzeniu miał wiele problemów zdrowotnych spędził w szpitalu 4.5 miesiąca...

Brian urodził się 25 tygodniu jako skrajny wcześniak z wagą 780gram! Niestety zaraz po urodzeniu miał wiele problemów zdrowotnych spędził w szpitalu 4.5 miesiąca. Z waga 2kg 250dag wyszedł do domu z tlenem ponieważ miał problemy z oddychaniem. U Briana zdiagnozowana dziecięce porażenie mózgowe 4 kończynowe oraz padaczka i problemy oczu - retinopatia. Obecnie Brian ma 4 latka ale nie potrafi mówić, sam siedzieć, ani chodzić. Aby mógł w miarę normalnie się rozwijać wymaga częstej i systematycznej rehabilitacji. Każde zajęcia są dla niego dużym bodźcem do prawidłowego rozwoju. Obecnie my rodzice Briana zbieramy fundusze na terapie komórkami macierzystymi i na rehabilitację.Koszt terapii jest ogromny. A po każdym podaniu komórek powinien uczęszczać w turnusie rehabilitacyjnym. Jest to wielka szansa na znaczną poprawę jego zdrowia. Apeluje w imieniu swoim oraz Briana do Waszych dobrych serc. Każda nawet minimalna kwota, którą jesteście gotowi ofiarować jest szansą na polepszenie zdrowia i komfortu życia Briana.

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pruś, 8843 pomagacie Nam Państwo w codziennej walce o sprawność syna.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4138

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!