Andrzej i Bożenka są rodzeństwem które od początku musza walczyć o życie. Skrajne wcześniaki, urodzone w 25 tygodniu ciąży. Przeszli wiele operacji. Obecnie mają 4,5 latka. Obydwoje mają dziecięce porażenie mózgowe, i dużą wadę wzroku.

Bożenka dodatkowa ma autyzm, upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym - jest na poziomie 18 miesięcznego dziecka. Niestety nie mówi, nie sygnalizuje potrzeb. Andrzej dodatkowo ma wzmożone napięcie mięśniowe, zaburzenia rónowagi. Chodzi tylko w ortezach, bez nich traci równowagę. Syn mówi, że ortezy to jego drugie nóżki. Dzieci są cały czas rehabilitowane, przez to małymi kroczkami idą do przodu. Bardzo potrzebują wsparcia i pomocy w tym trudnym okresie ich życia.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DEYNEGA, 10935 wspieracie Bożenkę i Andrzeja w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 43

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!