Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bożena Olawa

Mam na imię Bożena. Mam 50 lat. Przez ponad 20 lat lekarze szukali u mnie przyczyny pogarszającego się stanu zdrowia i leczyli mnie na różne choroby. Przepisywane leki nic nie pomagały, a problemy zdrowotne stale się pogłębiały. Kilka lat temu niemal całkowicie wyłączyły mnie z życia, wyniszczając mój organizm łącznie z mózgiem...

Mam na imię Bożena. Mam 50 lat. Przez ponad 20 lat lekarze szukali u mnie przyczyny pogarszającego się stanu zdrowia i leczyli mnie na różne choroby. Przepisywane leki nic nie pomagały, a problemy zdrowotne stale się pogłębiały. Kilka lat temu niemal całkowicie wyłączyły mnie z życia, wyniszczając mój organizm łącznie z mózgiem – zmiany demielinizacyjne. W 2012 r. zostałam zdiagnozowana przez lekarza zakaźnika w kierunku chorób odkleszczowych. Choruję na boreliozę i bartonellozę. Od ponad dwóch lat jestem pod opieką lekarza rodzinnego. Leczenie metodą ILADS – kilka antybiotyków w dużych dawkach przy wspomaganiu szeregu ziół i suplementów dawało mi szansę na powrót do zdrowia. Jest ono bardzo kosztowne i nie jest refundowane przez NFZ. Sprzedałam mieszkanie i rozpoczęłam walkę z chorobą. Terapia okazała się bardzo skuteczna. Czułam się coraz lepiej. Niestety, okazało się, że walka z boreliozą i bartonellozą w moim przypadku wymaga dłuższego leczenia. Po wyczerpaniu się oszczędności wspierał mnie finansowo mój 88- letni Tata, z którym mieszkam. Niestety, nie jest on w stanie dłużej pokrywać kosztów mojego leczenia. Bardzo chciałabym kontynuować leczenie, zatrzymać wyniszczanie mojego organizmu przez choroby odkleszczowe, powrócić do zdrowia, rozpocząć rehabilitację i cieszyć się jeszcze życiem.  WSZYSTKIM, którzy zechcą wesprzeć mnie finansowo w walce z  chorobą, z góry serdecznie dziękuję. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Olawa, 3647 umożliwicie mi Państwo dalsze leczenie i powrót do zdrowia.

PROSZĘ, POMÓŻCIE MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA!

Bożena Olawa

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 171
Ulotkę wygenerowano: 10
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a