Mam na imię Bożena. Od urodzenia choruję na postępujący zanik mięśni. Robię jednak wszystko, aby choroba nie zdominowała mojego życia. Każdego dnia staram się być aktywna i nakłaniam moje mięśnie do działania.

Zawsze bardzo ceniłam sobie samodzielność, dlatego pragnę ją utrzymać w jak największym stopniu i przełamywać ograniczenia, jakie stawia przede mną choroba. Doskonałym wsparciem są dla mnie fundusze zebrane z 1% podatku, ponieważ to dzięki nim mogę stale korzystać z terapii oraz sprzętu, które pomagają mi w codziennym funkcjonowaniu. Będę ogromnie wdzięczna, jeżeli znajdziesz się w gronie osób, które mnie wspierają.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MAŁACHOWSKA, 4519 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3000

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!