Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bożena Ładno

Witam. Nazywam się Bożena Ładno, ale znajomi mówią do mnie Kasia i Państwa też zachęcam do używania tego imienia. Mam 53 lata i w roku 2012 doznałam poważnego udaru niedokrwiennego mózgu i w tym momencie moje życie w sposób radykalny uległo zmianie...

Witam. Nazywam się Bożena Ładno, ale znajomi mówią do mnie Kasia i Państwa też zachęcam do używania tego imienia. Mam 53 lata i w roku 2012 doznałam poważnego udaru niedokrwiennego mózgu i w tym momencie moje życie w sposób radykalny uległo zmianie. Od tego czasu zmagam się z niedowładem lewostronnym i trudnościami w samodzielnym poruszaniu się. Pod wpływem rehabilitacji widzę poprawę w moim funkcjonowaniu, ale nadal daleko mi do samodzielności. Otrzymuję duże wsparcie od trójki moich dzieci, które samotnie wychowuję. Najmłodsza córka nie jest jeszcze pełnoletnia i nadal bardzo mnie potrzebuje. Dwójka niewiele starszych dzieci z dnia na dzień musiała bardzo wydorośleć i przejąć opiekę nad sobą i nade mną. Bardzo mi zależy, aby nasze obecne życie, pomimo trosk jakie nas spotkały, nadal było pogodne i radosne. Mimo, że choroba zmieniła wszystko , to zarówno ja jak i moje dzieci staramy się nie poddawać i walczymy o każdy kolejny dzień. Bardzo liczymy na wsparcie z Państwa strony. Wszyscy mamy wokół siebie ludzi, których kochamy, na których nam zależy! Kim bylibyśmy bez nich? Jak wyglądałby nasz świat gdyby kogoś z nich zabrakło? Proszę abyście dali Państwo szanse mnie i mojej rodzinie oraz sobie samym, bo życie zaskakuje, a dobro wraca jak powracająca fala.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem ŁADNO, 3668 pomagacie Państwo w moich codziennych zmaganiach z chorobą. Dziękuję za okazaną pomoc. Kasia.

POMÓŻ MI W POWROCIE DO ZDROWIA I GODNEGO ŻYCIA

Dziękuję za okazaną pomoc. Kasia.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 47
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a