Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bożena Galińska

Bożena Galińska, to 51 letnia pełna energii, marzeń i ambicji kobieta, kochająca mama oraz żona. Nic nie zapowiadało tragedii, jaka wydarzyła się 08.11.2008r. Po powrocie z uczelni do domu (kończyła licencjat zaocznie) gorzej się poczuła. Ogromny ból głowy, przerażenie...

Bożena Galińska, to 51 letnia pełna energii, marzeń i ambicji kobieta, kochająca mama oraz żona. Nic nie zapowiadało tragedii, jaka wydarzyła się 08.11.2008r. Po powrocie z uczelni do domu (kończyła licencjat zaocznie) gorzej się poczuła. Ogromny ból głowy, przerażenie. Szybkie poszukiwanie pomocy lekarskiej i diagnoza: pęknięty tętniak na mózgu. Operacja odbyła się 13.11.2008r. Podczas embolizacji nastąpił udar niedokrwienny mózgu z mnogimi ogniskami naczyniopochodnymi, niedowładem czterokończynowym, zaburzeniami połykania, co w konsekwencji było powodem założeniem PEG (karmienie strzykawką przez rurkę, która znajdowała się w brzuchu) ponadto afazja oraz epilepsja.Od tego incydentu do dnia dzisiejszego Bożena walczy o powrót do normalności, ciężko ćwicząc w ośrodkach rehabilitacyjnych. Rehabilitacja czyni cuda, na obecną chwilę Bożena samodzielnie siada, próbuje chodzić przy pomocy drugiej osoby. Każdy dzień ćwiczeń to nadzieja powrotu do stanu przed incydentem. Niestety sprzęt rehabilitacyjny oraz sama rehabilitacja są bardzo kosztowne, a możliwości finansowe rodziny są bardzo ograniczone.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Galińska, 674 pomagacie jej Państwo w powrocie do zdrowia i stanu przed chorobą oraz wspieraie ją w codziennym funkcjonowaniu.

POMÓŻ BOŻENIE W POWROCIE DO ZDROWIA

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 141
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a