Mam na imię Bolesław. Mieszkam w Aleksandrowie Łódzkim. Zawsze byłem pogodnym, pełnym energii, aktywnym człowiekiem. Aż w styczniu 2013 roku zachorowałem.Wysoka gorączka, szpital. Z każdym dniem mój stan się pogarszał - w końcu funkcjonował już tylko mój mózg. OIOM i śpiączka ...

Mam na imię Bolesław. Mieszkam w Aleksandrowie Łódzkim. Zawsze byłem pogodnym, pełnym energii, aktywnym człowiekiem. Aż w styczniu 2013 roku zachorowałem.Wysoka gorączka, szpital. Z każdym dniem mój stan się pogarszał - w końcu funkcjonował już tylko mój mózg. OIOM i śpiączka ...Ze śpiączki obudziłem się całkowicie sparaliżowany. Obecnie nadal jestem sparaliżowany od pasa w dół. Lekarze nie wiedzą co mi dolega.Dzięki rehabilitacji istnieje szansa, że odzyskam władzę w nogach. Moim marzeniem jest ponowna możliwość samodzielnego wykonywania najprostszych codziennych czynności oraz bycie samodzielnym. Niestety rehabilitacja i sprzęt, który jest mi potrzebny nie są tanie, więc zwracam się o pomoc do ludzi dobrego serca. Przekazując 1% podatku lub darowizny FUNDACJI AVALON z dopiskiem Strokowski, 2639 wspierasz mój powrót do zdrowia. Z całego serca dziękuję za każdą pomoc.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA!!!

Przekazując 1% podatku lub darowizny FUNDACJI AVALON z dopiskiem Strokowski, 2639 wspierasz mój powrót do zdrowia. Z całego serca dziękuję za każdą pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 723

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!