Szanowni Państwo, Mam na imię Bogdan i jestem osobą niepełnosprawną fizycznie od urodzenia. Urodziłem się z mózgowym porażeniem dziecięcym, mam niesprawne ręce (spastyczność), problemy z mową i orzeczoną całkowitą niezdolność do pracy...

Szanowni Państwo, Mam na imię Bogdan i jestem osobą niepełnosprawną fizycznie od urodzenia. Urodziłem się z mózgowym porażeniem dziecięcym, mam niesprawne ręce (spastyczność), problemy z mową i orzeczoną całkowitą niezdolność do pracy. Dodatkowo prawie 23 lata temu uległem wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego uszkodzony został kręgosłup szyjny. Niestety prawie od dwóch lat mam poważne problemy także z kręgosłupem lędźwiowym. Jestem osobą samotną, całkowicie zależną od osób, które się mną opiekują. Wymagam systematycznej rehabilitacji oraz stałej opieki, ponieważ samodzielnie nie jestem już w stanie na co dzień funkcjonować.Dokonując chociaż minimalnej wpłaty i odliczając 1% z podatku, dają mi Państwo szansę na prawdziwą, indywidualną rehabilitację dostosowaną do mojego obecnego stanu zdrowia, zakup niezbędnych lekarstw oraz opiekę, która jest mi niezbędna. Każda złotówka jest dla mnie bardzo cenna.  Z góry serdecznie z całego serca dziękuję.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Parowicz, 8070 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry serdecznie z całego serca dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 681

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!