10 października 2016 r życie Błażeja zmieniło się na zawsze. Zapalony piłkarz, rowerzysta, snowboardzista, jadąc na trening piłkarski wpadł pod pociąg i stracił obie nogi.

Jednak nie zamierza się poddawać. ŻYJE i zaczyna nowy etap. Przy właściwym nastawieniu i dobrej woli ludzi da się zdziałać prawdziwe cuda. Stwórz ten cud razem z nami i dołącz do #DrużynaBłażeja. Zebrane środki przeznaczymy na składowe protez, które się zużywają (silikony, leje, stopy, łączenia). Jednak największym marzeniem Błażeja jest wystąpienie na paraolimpiadzie w kolarstwie. Niestety koszty roweru są bardzo wysokie. Dlatego w imieniu Syna zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie

WSPOMÓŻ BŁAŻEJA W REALIZACJI MARZENIA

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Cymerman, 6562 pomagacie Państwo Błażejowi w walce o sprawność, realizacji marzeń oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 850

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!