Nazywam  się  BERNARD  Kaczorowski, mieszkam  w Łodzi. W 2003 r. zapadłem  na  chorobę  nowotworową mózgu (glejak skąpodrzewiak). Przeszedłem usunięcie guza po czym radioterapię...

Nazywam  się  BERNARD  Kaczorowski, mieszkam  w Łodzi. W 2003 r. zapadłem  na  chorobę  nowotworową mózgu (glejak skąpodrzewiak). Przeszedłem usunięcie guza po czym radioterapię. W tym czasie miałem dwa udary mózgu, żyję choć dalej jestem leczony, poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim, mam niedowład czterokończynowy.Środki, o ile takie zdoła mi się zebrać dzięki darczyńcom, spożytkuję na leki oraz rehabilitację.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kaczorowski, 6317 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 855

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!