Mam na imię Bernadetta, jestem mamą i żoną. Przeszłam operacje kręgosłupa szyjnego, pierwszą z powodu zagrożenia paraliżem czterokończynowym, drugą gdy zaczęły się problemy z prawą ręką.

Staram się być aktywna i samodzielna lecz nie jest to łatwe, bóle kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego, prawej ręki i nóg utrudniają mi to. Ostatnie badania pokazały kolejne przepukliny i uciski na nerwy. Mam 34 lata, super synów (11 i 9 lat) chłopcy pomagają w obowiązkach, żeby mnie odciążyć, ale to ja im powinnam pomagać. Każdy grosz się liczy, bym mogła się rehabilitować i wracać do sprawności.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Fronk, 10033 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 157

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!