Mam na imię Bernadeta. Miałam parce, marzenia, a od niedawna kochającego męża. gdy trafiłam do szpitala, moje życie nagle zawaliło się. Po wielu wyczerpujących badaniach stwierdzono, że choruje na katastrofalny zespół antyfosfolipidowy w przebiegu tocznia rumieniowatego układowego.

Choroba i dwa udary które przeszłam spowodowały wiele szkód w moim organizmie. Przestałam chodzić, walczyłam z ogromnym bólem, potrzebowałam pomocy w każdej czynności. Dzięki ciężkiej pracy mój stan się poprawia, każdego dnia walczę o normalne życie. Ponownie uczę się chodzić krok po kroku, ale długa droga jeszcze przede mną. Czeka mną kosztowne leczenie i długa rehabilitacja, dlatego proszę o pomoc.

Mam marzenie - chcę żyć

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PARYS, 11864 pomożecie mi w walce o sprawności i w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry dziękuję za okazanie mi serca i wsparcia w walce z chorobą


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 260

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!