Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Beata Witkowska

Nazywam się Beata Witkowska, od urodzenia choruję na chorobę genetyczną - ataksję rdzeniowo-móżdżkową. Jest to choroba, która postępuje. Zawsze byłam aktywną i pełną energii osobą. Bardzo chciałabym móc pracować i realizować się samodzielnie, jednak uniemożliwia  mi to poważna choroba, którą jest ataksja...

Nazywam się Beata Witkowska, od urodzenia choruję na chorobę genetyczną - ataksję rdzeniowo-móżdżkową. Jest to choroba, która postępuje. Zawsze byłam aktywną i pełną energii osobą. Bardzo chciałabym móc pracować i realizować się samodzielnie, jednak uniemożliwia  mi to poważna choroba, którą jest ataksja. Potrzebuję częstej i regularnej rehabilitacji, która poprawia mi kondycję  fizyczną i ruchową. Pomimo swej niepełnosprawności staram się żyć aktywnie i ze wszystkich sił dążyć do realizacji wyznaczonych sobie celów. Zwracam się z gorącą prośbą do Państwa o pomoc finansową w moim leczeniu - leki, rehabilitacje, dojazdy, badania oraz wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.Leczenie komórkami macierzystymi i ciągła regularna rehabilitacja jest jedynym ratunkiem  dla mnie. Jest bardzo kosztowna i dlatego swoją prośbę kieruję do Państwa o pomoc w postaci przekazania 1 % podatku, SMSa lub darowizny.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Witkowska, 5604 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1989
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>