Nazywam się Beata. Przez wiele lat cieszyłam się dobrym zdrowiem, miałam marzenia, jak każdy z was. Z czasem jednak uśmiech zaczął znikać z mojej twarzy, gdyż zaczęłam chorować. Lekarze zdiagnozowali u mnie stwardnienie rozsiane.

Choroba stała się na tyle uciążliwa, że nie jest mi dane wrócić do pracy. Teraz marzę o tym, aby nic mnie nie bolało jak wstanę. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i walką. Pomimo trudnych zmagań w moim życiu pojawiło się moje największe szczęście, a mianowicie zeszłego roku stałam się mamą cudownego chłopczyka. Za każdym razem, gdy na niego patrzę zapominam o chorobie. Chciałabym, by mój synek miał sprawną mamę. Mam wsparcie w rodzinie i przyjaciołach i to dzięki nim wciąż mam wolę walki i nadzieję na lepsze jutro. Proszę o pomoc.

Pomóżcie mi sprawić, aby lepsze jutro nadeszło.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZULC, 14151 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 106

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!