Nazywam się Beata Kwiatkowska-Zboińska. Jestem żoną oraz matką dwojga nastolatków. W lutym 2017 doznałam ciężkiego udaru mózgu. Udało mi się wygrać walkę o życie.

Teraz walczę o swoją sprawność. W następstwie udaru doszło do porażenia prawej strony mojego ciała, przez co mam trudności z poruszaniem się. Z powodu poważnych problemów z mową, (afazja) mam bardzo ograniczone możliwości komunikowania się. Dzięki codziennym trudom, które wkładam w ćwiczenia, niedowład powoli wycofuje się. Zaczynam również mówić pojedyncze słowa.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o przekazanie 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kwiatkowska-Zboińska, 9003 Dzięki Waszemu wsparciu będę miała szansę na powrót do samodzielnego życia dzięki kosztownemu leczeniu i wsparciu mnie w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję – Beata Kwiatkowska-Zboińska


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 609

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!