Nazywam się Beata, mam 46 lat. W sierpniu 2018 roku usłyszałam diagnozę- stwardnienie boczne zanikowe (SLA), Choroba, która powoduje stopniowy zanik mięśni uniemożliwiając samodzielne funkcjonowanie.

Dzięki wsparciu rodziny udało mi się podjąć jedną z najważniejszych decyzji- decyzję o podjęciu walki. Niestety walka z chorobą wymaga ogromnych nakładów finansowych. Wraz z mężem i dziećmi nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wydatkom. Dlatego też proszę Was o pomoc. Przekazując wpłatę na moje subkonto pomagacie mi w zakupie kosztownych leków, sprzętu medycznego oraz codziennej rehabilitacji. Zmaganie z niepełnosprawnością to nie jest wyzwanie dla jednej osoby.

DZIAŁAJMY RAZEM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kuster, 10675 pomagają mi Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 636

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!