Dzień dobry, jestem Bartosz Wardęga, mam 12 lat. Urodziłem się z wadą genetyczną-Zespołem Downa. Od kilku lat choruję również na astmę oskrzelową.

Chodzę do 5 klasy szkoły specjalnej - w której oprócz nauki spędzam miło czas z przyjaciółmi. Uwielbiam sport - piłka nożna to moja pasja. Jestem piłkarzem w drużynie reprezentacji szkoły. Trenuję również wspinaczkę. W tym roku polubiłem spacery po niewysokich górach. Jestem wesołym, ciekawym świata chłopcem, który wymaga ciągłej rehabilitacji logopedycznej, ruchowej i społecznej. Codziennie walczymy razem z rodzicami i rodzeństwem o to abym w przyszłości mógł być samodzielny.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wardęga, 1638 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1263

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!