W wieku dwóch lat u małego Bartka zdiagnozowano złośliwy nowotwór nerki (guz Wilmsa). Pierwotny rozmiar guza (ponad 12cm.) nie pozwolił uratować organu. Leczenie rozpoczęło się kilkutygodniową chemią przedoperacyjną. W sierpniu 2019 roku operacyjnie usunięto guza wraz z całą lewą nerką.

Obecnie Maluch jest w trakcie wielomiesięcznej chemioterapii pooperacyjnej, która ma za zadanie zniszczyć pozostałości nowotworu i zapobiec powstaniu przerzutów. Jak bardzo dzielnym pacjentem jest Bartuś i jak wygląda jego codzienność opisuje strona www.facebook.com/WalkaBartka (Bartek vs guz Wilmsa).

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZARUGA, 11810 pomagacie Państwo Bartkowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.

Dziękujemy za każdą formę wsparcia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4302

Ilość pobrań: 38

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!