Mam na imię Bartek, mam prawie 7 lat. Od 1 roku życia choruję na Zespół Nerczycowy. Jest to przewlekła choroba nerek. Dodatkowo mam nadciśnienie tętnicze, niedoczynność tarczycy, CMV. Ciągłe nawroty choroby spowodowały u mnie otyłość, a przyjmowanie sterydów spowolniło mój wzrost.

W lutym dostałem pierwszą dawkę leku biologicznego, stosowanego w chemioterapii. Zbieram pieniążki na leki, prywatne wizyty u specjalistów oraz sprzęt pomagający mi w leczeniu chorób. Interesuję się ratownictwem medycznym. Moim marzeniem jest spotkanie z prawdziwym ratownikiem i możliwość obejrzenia wnętrza helikoptera ratunkowego. W razie jakichkolwiek pytań piszcie do moich rodziców na e-mail: [email protected] lub zaglądnijcie na stronę fundacji.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PANFIL, 9515 wspieracie mnie w codziennych zmaganiach. Dziękuję za okazaną mi pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 454

Ulotkę wygenerowano: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!