Witam, mam na imię Bartek. Gdy się urodziłem moi rodzice cieszyli się, że jestem zdrowym bobasem. Gdy skończyłem cztery miesiące okazało się, że nie widzę i mam wrodzoną zaćmę obuoczną, oczopląs pionowy i poziomy...

Witam, mam na imię Bartek. Gdy się urodziłem moi rodzice cieszyli się, że jestem zdrowym bobasem. Gdy skończyłem cztery miesiące okazało się, że nie widzę i mam wrodzoną zaćmę obuoczną, oczopląs pionowy i poziomy oraz padaczkę samoistną. Jestem po czterech operacjach oczu. Dwie pierwsze pozwoliły na usunięcie mi zaćmy z soczewki. Od tego czasu nosiłem mocne okulary, które ułatwiały mi codzienne życie. W 2016 roku przeszedłem kolejne dwie operacje podczas których, wszczepiono mi soczewki wtórne i dzięki temu mogę nosić słabsze okulary.Mam też porażenie nerwu strzałkowego i opadającą stopę końsko szpotawa prawej kończyny nogi. Obecnie chodzę do szkoły. Moi rodzice starają się jak mogą w leczeniu i rehabilitacji. Dzięki kontynuacji rehabilitacji mam dużą szansę na lepsze funkcjonowanie.Marzę o tym, żeby wyzdrowieć i w przyszłości zostać zawodowym piłkarzem. Proszę podaruj mi 1% swojego podatku. Państwa to nic nie kosztuje, a tylko z Państwa pomocą mam szansę na normalne życie. Dzięki temu będę mógł kontynuować rehabilitację... a to dla mnie jest bardzo ważne.                                                                          

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kowalewski, 8137 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym fukcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 335

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!