Jestem Bartek i mam 6,5 roku. Cierpię na silne nietolerancje pokarmowe, które wpłynęły na mój rozwój zarówno fizyczny (zahamowany wzrost i niedowaga) oraz zaburzenie ze spektrum autyzmu. W 2018r. zachorowałem na zespół nerczycowy.

Jestem pod opieką poradni nefrologicznej, gastroenterologicznej i alergologicznej. Niezbędna jest praca z terapeutą i regularne zajęcia z integracji sensorycznej oraz wizyty u neurologopedy, osteopaty jak również restrykcyjna dieta (m.in. bez glutenu, nabiału) wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi. Zwracam się z prośbą o wsparcie, dzięki któremu mam szansę na zdrowe i beztroskie dzieciństwo.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DĘBOWSKI,10779 pomagają mi Państwo w rehabilitacji oraz codziennym funkcjonowaniu.

Bardzo dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 356

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!